Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK

MUSICA spol. s.r.o.

SK / EN / DE

Mobil: 0905 613 819
E-mail: obchod@musica.sk

Adresa a sídlo spoločnosti: 

MUSICA spol. s r.o.
Konopná 7
821 05 Bratislava
Slovakia

Sklad - distribúcia:

ZUNE TRADE s.r.o
Konopná 7, Bratislava, 82105, SR
Telefón: 0905 613 819 / Martin Hanuska
zunetrade@hanuska.sk

Prevádzkovateľ internetového obchodu:

Martin Hanuska – Doboš & Hanuska continue
Záleská 1, Ivanka pri Dunaji, 900 28, SR

Hudobná spoločnosť MUSICA spol. s.r.o. Bratislava pôsobí na Slovensku od roku 1991. V čase založenia, bola MUSICA prvé hudobné vydavateľstvo na území bývalej Česko - slovenskej federácie, ktorá mala v rámci svojho pôsobenia pobočku v Prahe. Po rozdelení štátu začala MUSICA spol. s.r.o. v Prahe pôsobiť ako samostatná hudobná spoločnosť.

MUSICA spol. s.r.o. v Bratislave počas svojej 30-ročnej existencie vydala 220 titulov 175 domácich skupín a interpretov. Popri renomovaných interpretoch ako napríklad skupina Elán, Robo Grigorov, Beáta Dubasová, Laco Lučenič, Katarína Hasprová, Berco Balogh, Adriena Bartošová, Dodo Dubán, Lúčnica a svetovo známych operných sólistov Petera Dvorského a Editu Grúberovú, dáva spoločnosť priestor menej známym a novovzniknutým slovenským skupinám, ktoré prostredníctvom nej vydávajú svoje prvé single a albumy.

MUSICA pôsobí nielen ako hudobné vydavateľstvo, ale aj ako obchodná spoločnosť, ktorá prostredníctvom distribúcie dostáva do predajných sietí, zvukové nosiče nielen z vlastnej hudobnej produkcie.