Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK

MUSICA spol. s.r.o.

SK / EN / DE

Konateľ spoločnosti: Bc. Pavol Repa
Riaditeľka spoločnosti: Mgr. Jela Kersenbaum
Vydavateľské oddelenie: Bc. Pavol Repa
Ekonómka spoločnosti: Ing. Jana Fabová 

Mobil: 0903 123 035
Záznamník: 0902 666 924

Adresa a sídlo spoločnosti: 

MUSICA spol. s r.o.
Obchodná 22/A
P.O.Box 816 42
811 06 Bratislava
Slovakia

Sklad - kancelária:

Jánošíkovská 68
900 42 Dunajská Lužná
Slovakia
Hudobná spoločnosť MUSICA spol. s.r.o. Bratislava pôsobí na Slovensku od roku 1991. V čase založenia, bola MUSICA prvé hudobné vydavateľstvo na území bývalej Česko - slovenskej federácie, ktorá mala v rámci svojho pôsobenia pobočku v Prahe. Po rozdelení štátu začala MUSICA spol. s.r.o. v Prahe pôsobiť ako samostatná hudobná spoločnosť.

MUSICA spol. s.r.o. v Bratislave počas svojej 30-ročnej existencie vydala 220 titulov 175 domácich skupín a interpretov. Popri renomovaných interpretoch ako napríklad skupina Elán, Robo Grigorov, Beáta Dubasová, Laco Lučenič, Katarína Hasprová, Berco Balogh, Adriena Bartošová, Dodo Dubán, Lúčnica a svetovo známych operných sólistov Petera Dvorského a Editu Grúberovú, dáva spoločnosť priestor menej známym a novovzniknutým slovenským skupinám, ktoré prostredníctvom nej vydávajú svoje prvé single a albumy.

MUSICA pôsobí nielen ako hudobné vydavateľstvo, ale aj ako obchodná spoločnosť, ktorá prostredníctvom distribúcie dostáva do predajných sietí, zvukové nosiče nielen z vlastnej hudobnej produkcie.